Mooncafe.pl

Cześć! Jestem Bartek z polskiej palarni kawy Mooncafe.pl. Pomagam miłośnikom kawy, przeżyć chwilę prawdziwej przyjemności. 

Jestem twórcą rękodzielniczej manufaktury, gdzie produkujemy świeżo paloną kawę o księżycowym aromacie. Zaraz, zaraz… kawa z księżyca? Jasne! Za chwilę wszystko Ci wyjaśnię.

Dodatkowo w ramach firmowego sklepu oferujemy akcesoria do kawy oraz praktyczne szkolenia baristyczne. Nauczę Cię jak fachowo przygotować filiżankę rzemieślniczej kawy o smaku i aromacie, którego nie zapomnisz przez lata.

Kubek Moon Cafe

Pragniesz skosztować smaku prawdziwej kawy?

Mooncafe.pl – tworzymy kawę, która da Ci
wiele radości.

Chwila na kawę, zawsze kojarzyła mi się z przyjemnością. Pierwszą filiżankę wypiłem ponad 15 lat temu i od tego czasu jej smak towarzyszy mi każdego dnia. Kawa szybko stała się jednym z najważniejszych elementów mojego życia. Pasją, którą chętnie się z Tobą podzielę.

Przez ostatnie lata odwiedziłem dziesiątki kawiarni, gdzie spróbowałem setki różnych smaków. Na własnej skórze wypróbowałem wiele sposobów palenia, mielenia oraz przygotowania rzemieślniczej kawy

Jestem ciekawy życia, ciekawy ludzi no i przede wszystkim ciekawy smaków. Chętnie podzielę się z Tobą moją miłością… do kawy.

Dlaczego nazywamy się Mooncafe.pl?

Chcemy, żeby nasza kawa przypominała Ci Księżyc. Księżyc to zagadka. Jego widok podczas wieczornego spaceru daje Ci wiele przyjemności. To właśnie Księżyc wprowadza magiczny klimat podczas romantycznej randki. Skłania do refleksji, gdy patrzysz na niego przez okno. Księżyc jest piękny. Dlatego chcemy, żeby filiżanka naszej kawy była dla Ciebie jak podróż… wprost na Księżyc. Zasługujesz na taką chwilę odprężenia, prawda?

Mooncafe.pl. Jak to się zaczęło?

Pewnego dnia postanowiłem zająć się… produkcją własnej kawy! Za realizację nowego pomysłu zabrałem się ochoczo, bo zawsze szukałem zajęcia, które robiłbym z uśmiechem. I tak się stało. 

Od tamtej pory do pracy wstaje z uśmiechem na ustach i każdego dnia dopieszczamy smak naszej rzemieślniczej kawy. Otwieramy się na szersze grono klientów, którym pragniemy zaoferować większy wybór świeżo palonej kawy o bardziej wyszukanych smakach. Wprowadzamy różnorodne innowacje do naszej domowej manufaktury kawy. Nieraz zaskoczymy Cię aromatem, którego nie znajdziesz nawet na księżycu. Zapraszamy do Mooncafe.pl.

Wyjątkowa kawa, która da Ci… największą przyjemność na świecie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwą kawę robioną wyłącznie ręcznymi metodami. Taka praca zaczyna się już przy zbieraniu ziaren na plantacji, a kończy na chałupniczym sposobie wypalania. Dzięki temu spróbujesz nie tylko dobrej kawy, ale poznasz smak tradycji, w którą wkładamy całe nasze serce.

Każdy łyk kawy Mooncafe.pl to historia kolejnego ziarna, które przed trafieniem do Twojej filiżanki przechodzi długą drogę. 

Możemy precyzyjnie wypalić nawet niewielkie ilości kawy, dzięki czemu spróbujesz wielu różnorodnych smaków. Szukasz średnio wypalonego klasyku? Drobno mielonej idealnej do ekspresu? A może pragniesz nieco osłodzić intensywny smak nutką mlecznej czekolady lub pomarańczy? Sam wybierz kawę, która w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Pragniesz poznać smak prawdziwej kawy?